Favoriti u veljači » P2280095
Dobrodosli
Dobrodošla na Šminkericu, prvi i najveći domaći beauty portal i community!
Za sudjelovanje u diskusijama, darivanjima, komentarima, nagradnim igrama te za prodaju i kupnju stvari na Bazaaru prijavi se i popuni profil. Brzo je, lako i besplatno!
Za sudjelovanje u diskusijama, darivanjima, komentarima, nagradnim igrama te za prodaju i kupnju stvari na Bazaaru prijavi se i popuni profil. Brzo je, lako i besplatno!
Izdvojeno iz arhive
Izdvojeno iz arhiveArgan Oil šampon za kosu
Lijepa i njegovana kosa san je svake žene. U borbi za postizanjem što boljih rezultata često isprobavamo i mijenjamo proizvode. Osobno imam …Jesenski make up trendovi 2017.
Tjedan mode u New Yorku je iza nas, a na njemu nisu predstavljeni samo odjevni, već i trendovi u šminkanju. Pročitajte što …Praktična modna kapsula
Ovaj put sam odlučila pisati o nečemu što bi vam moglo pomoći i biti od koristi, meni je puno pomoglo. Je li …Makeup inspiracija: zvijezde (2. dio)
Donosim vam još jedan članak u kojem ću vam predstaviti preostale favorite među zvjezdanim makeup kreacijama. Ovog puta neće biti odbrojavanja (kao …Kako postići lijepu podlogu i dugotrajan make up u nekoliko koraka
Make up koji traje do jutra nije nemoguće postići i bez profesionalnog make up artista, ali kako bi sve bilo na svome …