Novo u veljači » FullSizeRender (7)
Dobrodosli
Dobrodošla na Šminkericu, prvi i najveći domaći beauty portal i community!
Za sudjelovanje u diskusijama, darivanjima, komentarima, nagradnim igrama te za prodaju i kupnju stvari na Bazaaru prijavi se i popuni profil. Brzo je, lako i besplatno!
Za sudjelovanje u diskusijama, darivanjima, komentarima, nagradnim igrama te za prodaju i kupnju stvari na Bazaaru prijavi se i popuni profil. Brzo je, lako i besplatno!
Izdvojeno iz arhive
Izdvojeno iz arhiveHalloween edition: Galaxy makeup tutorial
U zadnji tren donosim vam još jednu ideju za Halloween! Galaxy inspired makeup koji je prilično jednostavno napraviti jer nije potrebno puno …Modni dodaci za Halloween party
Listopad, mjesec šarenog lišća, jesenskih kiša i – Halloween ludila. Iako je kod nas manje izraženo nego u ostatku zapadnog svijeta, ipak …Yves Rocher recenzija – tekući puder, maskara i sjajilo
Nedavno smo za recenziranje dobile nekoliko Yves Rocher proizvoda. Ovo je moj prvi kontakt s proizvodima ovog brenda i mogu reći da sam …Top proizvodi – kolovoz 2011.
Kako se bliži kraj kolovoza, vrijeme je za moje favorite proteklog mjeseca. Pogledajte koji su me proizvodi oduševili. PUPA Pupalash Energizer maskara …Zgrabi ruževe!
Uvijek su ti prigovarali da si brzopleta? Evo prilike da ti se ovaj put to isplati Sajam Dani ljepote - darivanjeOmiljene fashion blogericeMoji …